Cognito wint Agency of the Year Award

Londen, 11 november 2022 – Op 8 november ontving Cognito in Londen de Agency of the Year Award, toegekend door Communicate Magazine. Tijdens het Corporate & Financial Awards event werd de prijs uitgereikt aan het financieel marketing-, communicatie- of PR-bureau dat in het afgelopen jaar uitzonderlijke prestaties heeft geleverd in de dienstverlening aan haar klanten.
Richard Neve, Managing Director Cognito Amsterdam, die de prijs in ontvangst nam, zegt: “We zijn vereerd en blij dat we deze exclusieve Agency of the Year Award hebben gewonnen, zeker gezien het hoge niveau van de deelnemende internationale bureaus. Het onderstreept het harde werk, de inzet en de toewijding van onze collega’s in de belangrijkste financiële hubs in de wereld. We hebben echt als ‘integrated global agency’ mooi en goed werk kunnen leveren voor onze klanten. “We punched above our weight, zoals de jury dat noemde. Ik wil onze collega’s daarvoor hartelijk danken, evenals onze klanten voor het vertrouwen dat zij in ons stellen als trusted partner.”
De uitreiking van de Corporate & Financial Awards vond dit jaar plaats in het Park Plaza Riverbank in het centrum van Londen. Dit jaarlijkse feest, waarbij de allerbeste business cases op het gebied van financiële communicatie, corporate reporting, investor relations en corporate communicatie worden getoond, bracht opnieuw alle toonaangevende professionals uit de sector samen.
2022 was wereldwijd een succesvol jaar voor Cognito. In april werden in New York drie NYX Marcom Awards uitgereikt aan Cognito Amsterdam voor hun geïntegreerde cross-border campagne. In het voorjaar ontving Cognito Amsterdam ook een award van Communicate Magazine in de categorie ‘Branded Content Strategy’. In juli werd het Amsterdamse kantoor uitgeroepen tot Media & Communications Leader of the Year. In oktober won het Cognito London team een Digital Impact Award voor de beste digitale communicatie tijdens Covid-19. Afgelopen maand won het kantoor in New York een Platinum Marcom Award voor de ontwikkeling van een nieuwe website voor zakenbank Progress Partners.
Tom Coombes, CEO & founder Cognito: “Wij leveren creativiteit die bedoeld is om een verschil te maken en deze prijs spoort ons aan om het hoge niveau van ons werk over de gehele wereld voort te zetten, waardoor we in staat zijn om de juiste doelgroepen te activeren, de reputatie van onze klanten te managen en ervoor te zorgen dat onze klanten zichtbaar impact hebben.”
—
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.