PeopleWare lanceert pay-per-use sociaal intranet op maat in SharePoint Online

Microsoft specialist PeopleWare ICT Solutions lanceert een uniek concept voor SharePoint Online en Office 365: een modulair ‘pay-per-use’ sociaal intranet. Hiermee kunnen organisaties een op maat gemaakt sociaal intranet afnemen tegen een vast bedrag per maand. Dit bedrag is afhankelijk van het aantal gebruikers en gebruikte modules. Onder de beschikbare modules vallen onder andere een “smoelenboek”, een gamification module, een vergadermodule en een Facebook en LinkedIn integratie.
Voorheen was een pay-per-use model alleen mogelijk bij het afnemen van een standaardoplossing binnen SharePoint Online. Daarnaast was een maatwerkaanpak enkel mogelijk binnen on-premise omgevingen. PeopleWare is de eerste partij in Nederland die deze combinatie tussen pay-per-use en maatwerk gaat leveren vanuit SharePoint Online of als onderdeel van Office 365. Om dit te realiseren maakt PeopleWare gebruik van het App Model.
“Wij merken dat de vraag naar oplossingen in SharePoint Online enorm aan het stijgen is, voornamelijk omdat organisaties massaal aan de slag gaan met Office 365. Tegelijkertijd vragen zij ons om de flexibiliteit, schaalbaarheid en time-to-market die ze van ons gewend zijn bij on-premise oplossingen. Ons pay-per-use sociaal intranet maakt dit mogelijk.” Aldus Patrick Smeets, Directeur SharePoint Development bij PeopleWare.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.