Menno Dings terug bij OPEN32 als Marketing Manager eCommerce

Arnhem, 23 september 2025 – OPEN32 en Silvercreek, onderdeel van B32 Groep, kondigen aan dat Menno Dings per september 2025 terugkeert als Marketing Manager eCommerce.
Dings is geen onbekende binnen de organisatie: van 2014 tot en met 2021 vervulde hij dezelfde functie binnen de B32 Groep. In die periode initieerde hij diverse digitale innovaties, waaronder de introductie van achteraf betalen via AfterPay in de fysieke winkel – tot op heden een unicum binnen de Nederlandse retail.
Met ruim 25 jaar ervaring in fashion retail, marketing en e-commerce brengt Dings brede expertise mee. Hij bekleedde functies binnen zowel het MKB als grote retailorganisaties, waaronder modeketen OFM. (voorheen Only for Men). Zijn specialisatie ligt in merkstrategie, branding en de integratie van e-commerce en loyalty binnen omnichannel retail.
“Het voelt goed om terug te zijn bij OPEN32 en Silvercreek,” zegt Menno Dings. “Veel is vertrouwd, maar de retailwereld ziet er vandaag de dag compleet anders uit. Juist daarin zit de uitdaging: samen het verschil maken, digitale groei versnellen én onze merken sterker neerzetten – online én in de winkels.”
Met de terugkeer van Menno Dings onderstreept B32 Groep haar ambitie om de digitale groei van OPEN32 en Silvercreek te versnellen en de positie van beide merken, on- én offline, in de Nederlandse fashion retail verder te versterken.
Over OPEN32
OPEN32 is dé fashion & jeans multibrand store voor mannen en vrouwen waar service centraal staat en waar je de beste merken vindt, waaronder Silvercreek, PME Legend, G-Star RAW, Tommy Jeans en meer. OPEN32 heeft circa 70 winkels verspreid door Nederland. Alle merken zijn tevens verkrijgbaar op OPEN32.nl.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.