Trend Micro rondt acquisitie van TippingPoint af
Vianen, 11 maart 2016 – Trend Micro International, specialist op het gebied van beveiligingssoftware, heeft de overname van TippingPoint afgerond. Trend Micro neemt TippingPoint, leverancier van next-generation intrusion prevention systems (IPS) en geïntegreerde netwerkbeveiligingsoplossingen, over van Hewlett Packard Enterprise (HPE). De Trend Micro TippingPoint-oplossingen zijn per direct beschikbaar en bieden klanten uitgebreide threat intelligence en bescherming voor (zero-day) kwetsbaarheden en exploits.
“We zijn erg blij deze overeenkomst te kunnen sluiten. Het onderstreept onze voortdurende inzet voor enterprise security”, zegt Eva Chen, CEO van Trend Micro. “Met de toevoeging van TippingPoint biedt Trend Micro klanten de mogelijkheid te reageren op bekende en onbekende dreigingen, exploits en kwetsbaarheden tijdens de gehele levenscyclus van een aanval. Trend Micro bevindt zich nu in de unieke positie om deze geïntegreerde en gelaagde mogelijkheden te bieden, waarmee bedrijven complexe uitdagingen op het gebied van netwerkbeveiliging kunnen aanpakken.”
Trend Micro TippingPoint omvat de threat intelligence van Digital Vaccine Labs (DVLabs) en de kracht van Zero Day Initiative (ZDI), een initiatief dat onafhankelijke security-onderzoekers aanmoedigt onbekende kwetsbaarheden te identificeren en hen daarvoor beloont. Dankzij de combinatie met Trend Micro Smart Protection Network biedt het geavanceerde mogelijkheden voor de bescherming van netwerk, datacenter, cloud en endpoints.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.