Haags internetbureau Flink ontwikkelt innovatief online merkboek voor citymarketing Den Haag

Bureau Citymarketing Den Haag coördineert het citymarketingbeleid van de gemeente Den Haag. Flink won de pitch voor de realisatie een online merkboek voor het nieuwe merk van de stad Den Haag. Het merkboek en het nieuwe beeldmerk van Den Haag werden vorige week gelanceerd door Wethouder Karsten Klein.
Om Den Haag met één gezicht en één stem aan de buitenwereld te presenteren is een nieuw beeldmerk ontwikkeld. Voor de kernkwaliteiten van de stad en voor alle doelgroepen waarmee over de stad wordt gecommuniceerd is daarnaast passende fotografie, video en tekst ontwikkeld. Van studenten tot toeristen en van investeerders tot internationale organisaties. Voor iedere doelgroep is kwalitatief marketingmateriaal beschikbaar.
Bureau Citymarketing Den Haag schreef onder drie bureaus een pitch uit voor een online concept om dit materiaal zo laagdrempelig en aantrekkelijk mogelijk aan haar stakeholders aan te bieden. Het Haagse internetbureau Flink won de pitch en is samen met de uit stakeholders samengestelde werkgroep aan de slag gegaan om het concept verder uit te werken.
Inmiddels heeft Flink het merkboek opgeleverd en is het te vinden op www.merkdenhaag.nl en voor Engelstalige bezoekers op www.brandthehague.nl. Wat het Haagse merkboek anders maakt dan andere “brandbooks” is dat alle foto’s, video’s en teksten die op de website te zien zijn, direct kunnen worden gedownload voor eigen gebruik. Vanaf ieder device, in hoge resolutie en volledig rechtenvrij.
Met het online merkboek wil Den Haag zoveel mogelijk stakeholders inspireren én activeren om zich op de juiste manier met de Haagse stad te profileren.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.