DDB Unlimited positioneert zich als ‘The Performance Agency’

Omnicombureaus Databay, DDB & Tribal en Etcetera fuseren per 1 januari samen tot DDB Unlimited. De nadruk komt te liggen op data en performance. Klanten betalen een op kpi’s gebaseerde basisvergoeding.
De stap is naar eigen zeggen niet ingegeven door kostenreductie, meldt Adformatie dinsdag. ‘Al onze opdrachtgevers zijn op zoek naar meer grip op hun business. Toen uit de afzonderlijke jaarplannen bleek dat DDB, Etcetera en Databay op op dezelfde lijn zaten, zijn we een gezamenlijk plan gaan maken.’
De combinatie is vanaf volgend jaar gevestigd in Amstelveen, in het huidige pand van DDB & Tribal en Databay. Er vallen geen ontslagen.
De betrokken bureaus hebben een rijke historie. In 2011 ging DDB Amsterdam samen met het eigen digitale label Tribal DDB. Etcetera werd reeds in 1992 opgericht door reclamemaker Hans van Walbeek.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond