Thuiswinkel.org wil snel online identificatieplicht

De branchevereniging van webwinkels, Thuiswinkel.org, wil vaart zetten achter het invoeren van een online leeftijdsverificatie. Bij alcohol, wapens, gokken, films, games en tabak, worden grenzen gesteld aan de leeftijd van de koper. De overheid moet volgens Thuiswinkel.org een pilot starten waarmee online de leeftijd van de consument vast kan worden gesteld. (meer…)
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
2 Reacties
Pieter
Het lijkt mij dat de ouders hier verantwoordelijk voor zijn. Online de leeftijd vaststellen is natuurlijk totaal onzinnig, als 15 jarige heb je vast wel een vriendje van 16 die zijn ID even wil uitlenen. Whats next? Iris scan? (-;
Ron Andes MV
Bravo, een goede zaak en een stap in de juiste richting. Ik geloof overigens niet dat iemand van 18 zo stom is zijn inloggegevens door te geven aan vriendjes . Tenzij die de hersens heeft van een 12 jarige..