Deel dit artikel
-

WeTransfer wil notering aan Euronext Amsterdam

Het van oorsprong Nederlandse WeTransfer kiest voor een notering aan Euronext Amsterdam. Er is nog geen datum vastgesteld. Dat zal onder meer afhangen van de marktomstandigheden.

WeTransfer behaalde tussen 2018 en 2020 een jaarlijkse groei van 31 procent. In de eerste negen maanden van 2021 groeide de omzet 68 procent.

Ongeveer een jaar geleden lekten de beursplannen al uit. Een van de argumenten was dat beleggers van het eerste uur de kans moesten krijgen om hun belang te verzilveren. Ook moet WeTransfer groter worden in de Verenigde Staten.

WeTransfer werd in 2009 opgericht door Bas Beerens, Rinke Visser en blogger Nalden. In 2015 nam investeerder Highland Europe een minderheidsbelang voor 25 miljoen dollar. In 2019 kocht het voor nog eens 35 miljoen aan aandelen.

Foto Shutterstock

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond