Digital Health als oplossing voor het zorginfarct

Gasten: Hans Mekenkamp, Michel van Velde, Wilco Schuttelaar Host: Hans Mekenkamp, Michel van Velde, Wilco Schuttelaar

Wat zijn de mogelijkheden om door middel van digital health crises in de beschikbaarheid van zorg (zoals die nu tijdens de corona-pandemie) op te vangen? Hoe kan tech bijdragen aan preventie, betere zorg voor patiënten en de blijvende beschikbaarheid van voldoende artsen, specialisten en verplegend personeel? Wat zijn de drempels binnen het huidige zorgsysteem? En hoe krijgen we die drempels weg?


Gast
Hans Mekenkamp
Partner, OncoNext / Medical PHIT

Onconext wil patiëntinformatie uitwisselbaar en herbruikbaar wil maken voor zorgprofessionals en patiënten in heel Nederland. Start binnenkort het project FAXIT om de fax uit de gezondheidszorg weg te werken (!).


Gast
Michel van Velde
CEO / sr. Brand and AI Director, Craftmore

Michel van Velde is CEO van strategiebureau Ablestar en het creatieve digitale bureau Craftmore. Ablestar is gespecialiseerd in merkstrategie, digitale strategie, marketing en AI-strategie en adviseert raden van bestuur en management van organisaties op zowel nationaal als internationaal niveau. Craftmore creëert authentieke digitale merkervaringen en e-commerceoplossingen. In zijn vrije tijd deelt Michel zijn meer dan twintig jaar ervaring in reclame, digitalisering en leiderschap door leidinggevenden te coachen.



Host
Krijn Schuurman
Host, Emerce

Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.



Gerelateerde artikelen