
De toekomst van fashion merchandising: iedereen een gepersonaliseerde winkel
De toekomst van fashion merchandising? Straks heeft iedere klant een eigen gepersonaliseerde winkel.
In deze video deelt Stefan van Opstal (Tweakwise) zijn visie op de toekomst van fashion merchandising. Aan de hand van voorbeelden van de top van de fashion e-commerce leer je hoe je een merchandisingstrategie ontwikkelt met gepersonaliseerd productaanbod en wat de impact is van slimme merchandising op CRO.
Verder toont hij innovatieve technologieën waarmee het mogelijk is om voor iedere shopper een real-time gepersonaliseerd productaanbod te tonen op basis van gedrag en voorkeuren. Tweakwise is hofleverancier van de winnaars van de Shopping Awards 2021, in het bijzonder in de categorieën Mode en Huis & Tuin.

Stefan van Opstal
Stefan van Opstal is CEO en co-Founder van het high-tech software bedrijf Tweakwise.com, de marktleider in de Benelux op het gebied van onsite search en merchandising. Vóór de oprichting van Tweakwise heeft Stefan vele jaren ervaring opgedaan in de top van de Nederlandse e-commerce, waar hij diverse leidinggevende functies heeft vervuld.
Nieuwe insights
De toekomst van betalen: uitdaging of kans?Recruitment update #3: arbeidsmarkttrends, AI-impact en campagnes vanuit de overheidDe toekomst van zakelijke betalingen: de factuur verdwijntDe sociale impact van een digitaal domeinSXSW met Nina Jankowicz: ‘The best antidote to hate is joy’Gerelateerde artikelen


Grip op recensies [2/3]: wat zeggen de cijfers in recensies?

[Podcast] Tech Insider: het hoe en wat van Customer Success
