
Hoe beheer en publiceer je content voor meerdere merken vanuit één CMS?

Hoe beheer en publiceer je optimaal je content voor meerdere regionale merken vanuit één contentmanagementsysteem (CMS)?
In deze video vertelt fietsen- en e-bike-leverancier Accell Group hoe zij dat hebben aangepakt, samen met Storyblok. Accell Group is het moederbedrijf van verschillende fietsenmerken en de grootste e-bike-leverancier van Europa en telt zo’n 3400 medewerkers. De omzet bedroeg afgelopen jaar maar liefst 1,4 miljard euro.
In deze sessie gaan Rowin Peet en Derk Majoewskij dieper in op de uitdaging van het beheren en publiceren van inhoud voor meerdere (10-12) merken in verschillende landen vanuit één platform. Een headless platform is hierbij een must. Hierdoor kunnen bedrijven content aan de achterkant op één centrale plek beheren en die content op allerlei verschillende voorkanten (kanalen) publiceren. In deze video zie je welke voordelen dit oplevert.

Derk Majoewskij
Derk Majoewskij is product marketing manager bij Storyblok. Na ervaring te hebben opgedaan als productmanager bij Samsung Electronics, raakt Derk enthousiast als hij een geweldig product ziet. Hij duikt graag in een product, verzamelt informatie over de markt en zoekt manieren om het succes ervan te garanderen. Zijn expertise ligt in het begrijpen van een product, de waarde ervan en hoe dit te verbinden met de markt. Derk woont in Lissabon en houdt van het buitenleven.

Renske de Bruine
Sinds 2008 werkt Renske in de digitale wereld. Haar digitale carrière is zij begonnen bij Virtual Affairs (vandaag de dag bekend als “WeAreYou”)- full-service internet bureau- die bekend staat voor het leveren van professionele IT diensten/producten én resultaat voor bedrijven in de financiële en zorg sector. Vanaf 2012 heeft Renske zich toegewijd om de gezondheidszorg te verbeteren als ondernemer. Ondertussen is zij twee bedrijven verder op het gebied van digitale zorg. Bovendien is één van deze bedrijven, Winq.online, benoemd tot Nederlands start-up van het jaar (Computable) in 2018. Daarnaast benoemde InspiringFifty haar tot één van de 50 meest inspirerende vrouwen in de technologiesector. Vandaag de dag is zij actief als investeerder in early-stage tech bedrijven, adviseur en spreker.
Nieuwe insights
AI in klantbeleving: van belofte naar meetbare waarde[Podcast] Doorzetters met Richard Bross: “Mijn mooiste bedrijf viel om toen ik ziek was”Niet AI, maar wendbaarheid bepaalt de winnaars van morgenDe toekomst van betalen: uitdaging of kans?Recruitment update #3: arbeidsmarkttrends, AI-impact en campagnes vanuit de overheidGerelateerde artikelen


Hoe draagt een CMS bij aan het succes van een organisatie in 2024?

Migreren van e-commerceplatform? Zo zorg je voor een soepele overstap
