-

Hoe Momkai het fundament ontwierp voor digitaal muziektheater HYMN

Hoe Momkai het fundament ontwierp voor digitaal muziektheater HYMN

Wil je deze video bekijken?

Wil je deze video bekijken?

Log in met je Emerce Account of vul het formulier in.

Meld je gratis aan

Voordat je deze video kijkt...

Meld je gratis aan om Emerce video’s, whitepapers, rapporten en meer content te bekijken.

Gebruik minimaal 8 tekens, één hoofdletter, getal en speciaal karakter.

Je kunt de webcast bekijken indien je akkoord gaat dat je gegevens worden verstrekt aan de sponsor Dutch Digital Design. Deze kan je benaderen. Je kunt je toestemming ieder moment intrekken in overeenstemming met Dutch Digital Design’s privacystatement. Daarnaast zet Emerce je gegevens in de Emerce database en stuurt je relevant nieuws, artikelen, vacatures, mails over onze events en whitepapers, mails van Emerce Academy en mails over overige Emerce producten, afhankelijk van je functie en de branche waarin je werkt. Je kunt je interesses aanpassen via ‘mijn profiel’. Meer informatie lees je in de Emerce privacystatement.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Al een Emerce Account? Log hier in.

Je wilt een Premium video bekijken

Upgrade naar Premium en krijg onbeperkt toegang tot de beste artikelen, video’s en whitepapers van Emerce!

Meld je gratis aan!

Voor deze video heb je een Emerce Basis account nodig. Meld je gratis aan en kijk ongestoord verder.

Aanmelden Al een Emerce Account? Log hier in.

Digitaal muziektheater HYMN ontstond tijdens Corona. Het is een mooi voorbeeld van de werkwijze van Momkai: vanaf het begin meedenken en zoeken naar betekenis voor de gebruikers.

Harald Dunnink, creative director van Momkai vertelt over zijn manier van denken en werken. Hij was betrokken bij de oprichting van De Correspondent en werkte aan de totstandkoming van digitaal muziektheater HYMN: een voorbeeld van hoe uit de Corona-beperkingen ook mooie nieuwe initiatieven ontstonden. Een samenwerking tussen Martin Garrix en Thomas de Vrij was het begin. Dat eerste concept smaakte naar meer. Momkai sloot zich vervolgens aan voor de verdere ontwikkeling van wat HYMN zou worden. Net als De Correspondent past ook dat in het idee van memberful design, een idee, zo zegt Dunnink, gestuurd door de vraag: “wat heeft de meeste betekenis voor de mensen waarvoor ik het maak?”.

Spreker: Harald Dunnink (Momkai)

Host: Roeland de Bruin

Deel dit bericht

Plaats een reactie

Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond