Hoe ontwikkel je de ultieme marketplace-strategie?

Gasten: Rik de Ruijter, Joël Dave Groen Host: Rik de Ruijter, Joël Dave Groen

In 2021 kan je niet meer zonder marketplaces. Maar hoe geef je je marketplace-strategie vorm?

In deze video leer je hoe EDC Retail en Amazin met behulp van marketplaces een sexspeeltje in elk nachtkastje van Europa probeert te krijgen. Rik de Ruijter en Joël Dave Groen vertellen hoe je succesvol gebruikmaakt van marketplace-reuzen. Ze delen wat ze hebben geleerd de afgelopen jaren en sluiten af met hun ultieme tips.

Vragen die onder meer worden beantwoord zijn: Hoe bepaalde je de juiste marketplace-strategie en maak je de juiste afweging tussen giants, local heroes en pure players en hoe vind je de weg in de marketplace-jungle en zorg je dat je overzicht houdt? Hoe profileer je jezelf op marketplaces en wat moet je doen om er succesvol te zijn? Ook gaan ze dieper in op hoe je als producent en eigenaar van meerdere merken omgaat met je B2B-afnemers? Verder staan ze stil bij het belang van branding: hoe belangrijk is het uiterlijk van jouw merk nou echt?


Gast
Rik de Ruijter
Marketplace Specialist, Amazin

Lange tijd als Digital Marketing Consultant gewerkt, nu Marketplace Specialist pur sang. Rik is er van overtuigd dat je in 2021 niet meer zonder marketplaces kunt. Deze Volvo-fan houdt van een biertje op z’n tijd en komt elke dag zijn bed uit om bedrijven te helpen met het vormgeven van hun marketplace strategieën.



Host
Krijn Schuurman
Host, Emerce

Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.



Gerelateerde artikelen