
Horeca: van werken op een bierviltje naar online samenwerken
Digitale Transformatie in de horeca: hoe pak je dit aan? Hoe bed je het in je organisatie(cultuur) en hoe borg je het voor de lange termijn? Grolsch vertelt.
Grolsch lanceerde recent een digitaal platform voor horecaondernemers: duurzamehoreca.nl. Met dit online platform beschikt Grolsch over één centrale plek, waar klanten informatie over alle relevante aspecten van de samenwerking kunnen vinden.
In deze video vertellen Janinka Feenstra en Tom Huijskes alles over het portaal, dat als een verlengstuk dient voor de relatie tussen Grolsch en haar B2B-klanten (horecaondernemers). Ze laten zien hoe het platform bijdraagt aan het realiseren van meer business uit bestaande relaties. Daarnaast worden klantvragen zo efficiënter en 24/7 behandeld en is er minder tussenkomst van de accountmanager, zodat zij meer tijd hebben om meer waarde toe te voegen aan de klantrelatie.

Janinka Feenstra
Janinka Feenstra is als consultant en account manager actief bij TRIMM, full-service digital agency. Voor diverse B2B klanten begeleidt zij trajecten op het gebied van klantportalen en sales enablement.

Tom Huijskes
Tom Huijskes bekleedt sinds 19 jaar diverse marketingfuncties bij Grolsch. Als Marketing Operations Manager is hij verantwoordelijk voor Duurzame Horeca als portaal, en de uitrol ervan intern en extern.

Krijn Schuurman
Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.
Nieuwe insights
De nieuwe rol van de midfunnel in search[Podcast] Chi Lueng Chiu: “Affectieve polarisatie maakt samenwerken in Europa bijna onmogelijk”Hoe CPG-merken search, loyaliteit en commerce vormgeven in 2026De doorbraak van headless commerce door AIWie wint de slag om de betalende Europese klant?Gerelateerde artikelen


Hoe personalisatie het zoekprobleem voor B2B e-commerce oplost

B2B-teams moderniseren commerce om los te komen van legacy-systemen
