T-MOBILE GAAT LIVE MET NIEUWE ‘UNLIMITEDS’ CAMPAGNE: “Ontpop jezelf tot een nieuwe ik”

Amsterdam, 24 december 2021 – Vrijdag lanceert T-Mobile hun nieuwste ‘Unlimiteds’ campagne. De campagne is gecreëerd samen met Creative Agency TBWANEBOKO. Aan de vooravond van het nieuwe jaar inspireren we mensen om met een Unlimited blik vooruit te kijken.
“Het leven is Unlimited. Laat je gaan, voel de kick. Ontpop jezelf tot een nieuwe ik…” aldus zangeres Sharon Kovacs, die speciaal voor deze gelegenheid voor het eerst in het Nederlands zingt. De overtuiging dat iedereen zich tot een Unlimited kan ontpoppen, wordt met de track en dans tot leven gebracht.
De campagne wordt uitgerold op TV, radio, social, online en outdoor en laat ook zien hoe je je kunt ontpoppen met de mogelijkheden van nu. Bijvoorbeeld tot virtual beauty queen met Unlimited 5G. Of tot next level gamer met supersnel Glasvezel. In januari volgen portretten van Unlimiteds die uitgedaagd worden om in een korte tijd zichzelf te ontpoppen tot een nieuwe ik.
Margaret Kreuger, Manager Brand & Customer Communications van T-Mobile laat weten:
“Een nieuw jaar staat voor de deur om plannen en dromen waar te maken. Anno 2022, met alle technologische mogelijkheden van nu, is jezelf ontwikkelen makkelijker en leuker dan ooit tevoren. We inspireren iedereen om die Unlimited mind set te omarmen.”
Rik Ledder, CEO van TBWANEBOKO vult aan: “Dit keer staat niet zozeer één product centraal, maar de Unlimited Mindset. En daarmee gepaard de overtuiging dat er in iedereen een Unlimited schuilt. Daardoor gaat de campagne echt over de mentaliteit van T-Mobile. Met een hoofdrol voor de producten in de bewijsvoering hiervan.”
Bekijk de video hier: https://youtu.be/Po_w-nC7L60
Credits
Klant: T-Mobile
Bureau: TBWANEBOKO
Regisseur: Billy Pols
Productie: Pink Rabbit
Post productie: Captcha, Compound, Postoffice
Muziek: Darius Dante
Zang: Kovacs
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.