Tribal Internet Group start met nieuw concept EasyDeals voor kleine ondernemers

Easy Internet Marketing heeft afgelopen juni haar vijfjarig bestaan gevierd in het compleet vernieuwde pand in Den Bosch. De heropening van het pand stond ook in het teken van het nieuwe EasyDeals.
“Met Easy Internet Marketing hebben we het grotere MKB al veroverd, hierin bedienen we 1500 klanten. Met EasyDeals bieden we ook de cadeauwinkel, kapper en rijwielspecialist een plekje op het internet. Het doel hiervan is dat lokale ondernemers zichtbaar zijn voor lokale klanten op het internet. Op deze manier kunnen zij meer klanten aantrekken”, aldus Frank Trienen, CEO bij Tribal Internet Group.
Kleine ondernemers kunnen met EasyDeals eenvoudig informatie over hun winkel, campagne of aanbieding op het internet verspreiden. Hierdoor worden er meer mensen gericht bereikt, omdat zij meestal op zoek zijn naar een bepaald product of een specifieke dienst. Dit zorgt uiteindelijk voor meer klanten en meer omzet. Zo blijft ook voor kleine ondernemers het advertentiebudget rendabel en inzichtelijk.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.