reBuy, Europees marktleider in aankoop van gebruikte elektronische apparatuur online in Nederland

Berlijn, april 2016 – In april is in Nederland de aankoopshop voor gebruikte elektronische apparatuur www.reBuy.nl gelanceerd van de internationale Re-Commerce-onderneming reBuy. Het succes van de Europese marktleider in gebruikte apparatuur is al bewezen in het buitenland met meer dan 5 miljoen tevreden klanten. reBuy kocht inmiddels al voor meer dan € 150 miljoen producten aan in Duitsland, Frankrijk en Oostenrijk.
Heb je nog oude telefoons of andere elektronica die je niet meer gebruikt. Vanaf nu kan je op www.reBuy.nl je gebruikte elektronische apparaten verkopen. Anders dan bij aanbieders van veilingen en marktplaatsen verloopt de verkoop van de producten via een eenvoudige gestandaardiseerde procedure. Bij de afhandeling komen geen lange wachttijden kijken en wordt er gewerkt met vaste prijzen. De aankoopportfolio is in Nederland tot op heden ongeëvenaard: de categorieën bij reBuy zijn: smartphones, tablets, consoles, camera’s, action camera’s en smartwatches. Al deze producten kunnen gratis in een akket naar reBuy verzonden worden en vervolgens ontvang je snel en eenvoudig het verkoop bedrag op je rekening.
Een alternatief voor de wegwerpmaatschappij
Dankzij een professioneel proces van herwaardering en met de hulp van geschoolde experts, verlengt reBuy de levenscyclus van producten. De shop voor gebruikte elektronica is gevestigd in Berlijn en hanteert het principe van de kringloopeconomie. Dit betekent dat artikelen aan de hand van een uitgebreid traject gebruiksklaar worden gemaakt voor een tweede leven, en daarmee een langere levensduur! CEO Lawrence Leuschner verduidelijkt: ‘reBuy is gebaseerd op een business-model dat groei wenst te verenigen met een bijzondere doelstelling, want het maatschappelijke fenomeen van de wegwerpmaatschappij kunnen we ons, zowel moreel als economisch, niet langer veroorloven.’
reBuy´s achtergrond
reBuy is opgericht vanuit een studentenhuis in Berlijn waar vijf vrienden in 2009 het idee van reBuy uitwerkten. Intussen is reBuy uitgegroeid tot een Europees merk van enorme omvang: met 500 medewerkers en met een logistiek centrum van 10.000 m² verwerkt reBuy meer dan 2,5 miljoen producten en is actief in Nederland, Duitsland, Oostenrijk en Frankrijk. In 2015 behaalde de onderneming reeds een omzet van € 70 miljoen.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.