Industry Wire

Geplaatst door Communited

Communited en Intratel gezamenlijk naar totaaloplossing efficiënte dienstverlening

De toegevoegde waarde van Intratel wordt gevormd door het specialisme op het gebied van IP-telefonie en VoIP-technologie. Als leverancier van o.a. de Swyx productlijn, kan Intratel haar klanten uitstekend voorzien van alle voordelen die de laatste communicatietechnologieën met zich meebrengen. Met name het efficiënter werken speelt hierin een belangrijke rol. Vanzelfsprekend komen deze mogelijkheden ook uitstekend van pas bij het ‘nieuwe werken’, iets waar ook Communited met haar oplossingen continu op inspeelt.

Communited heeft als leverancier van de KenTIC Suite op allerlei vlakken binnen de (gemeentelijke) dienstverlening oplossingen klaarstaan die in no time binnen een organisatie ingezet kunnen worden. Ook hiervoor zijn kernwoorden als efficiency en innovatie op zijn plaats. Waar de oplossingen van Communited vooral gericht zijn op het snel en effectief ontsluiten van informatie en het digitaal toegankelijk maken hiervan, richt Intratel zich met name op de daadwerkelijke communicatie van die informatie naar de eindklant. Zo vullen beide partijen elkaar perfect aan.

Door Swyx te integreren in KenTIC is er een zeer krachtige en flexibele oplossing ontstaan die de processen van elk KCC positief beïnvloed. Gemeentelijke Klant Contact Centra zijn hierdoor in staat om met een minimale bezetting een hoge productiviteit te halen, omdat informatieverzoeken beter en sneller behandeld kunnen worden. Bovendien wordt alle gespreksdata inzichtelijk, waardoor de kwaliteit en kwantiteit meetbaar wordt en dus verbeterd kan worden.

Bas van Hoek, Channel Manager Benelux van Intratel, legt het belang van dergelijke geïntegreerde oplossingen uit: “Gemeenten zijn op zoek naar oplossingen die hen in staat stelt de beoogde bezuinigingen door te voeren, zonder dat dat ten koste gaat van de kwaliteit van de service organisatie. Dat is wat deze integratie bewerkstelligt; Doe meer met minder!”

René Simons, directeur van Communited, verwoordt het als volgt: Wij zijn altijd op zoek naar partners die qua visie, kwaliteit en manier van werken aansluiten bij onze ideeën en oplossingen. Met Intratel hebben we zo’n partner gevonden. De combinatie van Swyx en KenTIC levert precies op wat beide partijen voor hun klantenportfolio voor ogen hebben; een totaaloplossing die dienstverlening optimaliseert, efficiency bevordert en bovendien ook toekomstgericht is.”

Over Communited
Communited is gevestigd in Oud-Beijerland en is, met innovatieve en strategische webtoepassingen, een eye-opener voor vooruitstrevende overheden en ondernemingen. In elk project wordt de visie en strategie van de organisatie als uitgangspunt genomen. Diepgaande kennis van de klant en klantomgeving is hierbij noodzakelijk, om te begrijpen wat de klant bedoelt én onbewust wil. Door deze marktkennis te integreren met een grote ervaring in webconcepten en bijbehorende technieken is ‘out of the box thinking’ mogelijk. Zo kan Communited de juiste strategische concepten voor haar klanten identificeren.

Over Intratel
Intratel B.V. is dé distributeur van IP telefonie systemen en aanverwante producten in de Benelux. Intratel is onder meer leverancier van Swyx, OZMO (hosted IP telefonie) en LANCOM Systems en biedt toegevoegde waarde door haar partners optimaal te ondersteunen in commerciële en technische trajecten en door het ontwikkelen van integraties met andere systemen.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht