Online bijna 7 procent meer omgezet

De onlineomzet was in juni 6,9 procent hoger dan in juni 2024. Webwinkels (als hoofdactiviteit verkoop via internet) hebben 10,3 procent meer omgezet. De onlineomzet van winkels, waarvan de verkoop via het internet een nevenactiviteit is (multichannelers), was 2,3 procent hoger, zo blijkt uit cijfers van het CBS.
De onlineomzet van de winkels in voedingsmiddelen en drogisterijen, de winkels in consumentenelektronica, de winkels in overige non-foodartikelen en de winkels in kleding lag in juni 2025 hoger dan in juni 2024.
De totale detailhandel heeft in juni 3,3 procent meer omgezet dan in juni 2024, meldt het CBS. Het verkoopvolume was 1,8 procent hoger. De omzet van de non-food (inclusief detailhandel niet-in-winkel) groeide met 3,1 procent en de omzet van de foodsector (winkels in voedings- en genotmiddelen) met 3,6 procent. Online is 6,9 procent meer omgezet dan een jaar eerder.
De winkels in recreatieartikelen, de drogisterijen, de winkels in doe-het-zelfartikelen (inclusief keukens en vloeren), de winkels in meubels en woninginrichting, de winkels in schoenen en lederwaren en de kledingwinkels hebben in juni meer omgezet dan in juni 2024. Daarentegen hebben de winkels in consumentenelektronica in juni minder omgezet.
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond