Greetz: nu alvast de test-workflow optimaliseren voor na corona

Gasten: Ellen van Hemert Host: Ellen van Hemert

Conversie-optimalisatie kan niet zonder een  goed testbeleid. Maar hoe zorg je voor een workflow die continu testen centraal stelt?

Greetz draaide zeer goed tijdens de piek van de coronapandemie. Ellen van Hemert wist daardoor een budget vrij te krijgen om de te-hooi-en-te-gras testen die ze voorheen deden om te zetten in een workflow waarin continu testen centraal staat.

In deze video vertelt ze onder meer met welke nieuwe tools Greetz hierbij werkt en hoe ze voldoende tijd hiervoor vrij wist te maken bij developers. Tot slot vertelt ze hoe ze zorgde voor het besef dat nu optimaliseren ook na corona nog voor extra omzet zal zorgen.

NB: ten tijde van dit interview werkte Van Hemert nog voor Greetz, maar inmiddels werkt ze bij een andere organisatie.


Gast
Ellen van Hemert
Head of Product, Greetz

Ellen is Head of Product bij Greetz en verantwoordelijk voor het Greetz e-commerce platform. In haar scope vallen platform development, UX en CRO.


Host
Krijn Schuurman
Host, Emerce

Krijn Schuurman is een scherpe, gevatte dagvoorzitter en gespreksleider die kritische vragen combineert met humor. Als expert op het gebied van digitalisering en innovatie duidt hij regelmatig ICT-trends bij o.a. BNR en Radio 1. Met 15 jaar ervaring is hij breed inzetbaar voor uiteenlopende sectoren, van de zorg en het onderwijs tot de financiële wereld en duurzaamheid.



Gerelateerde artikelen