
Huidverzorgingsproducten die de puurheid van mens en planeet beschermen

Naïf Care verschoof de laatste jaren van een e-commerceplatform naar een contentplatform.
Naïf is opgezet door twee jonge Nederlandse vaders, die vonden dat er te veel schadelijke stoffen zaten in babyverzorgingsproducten. Inmiddels zijn er verzorgingsproducten voor jong en oud en is Naïf Care ook internationaal actief.
Naomi Becht (Naïf) en Boudewijn de Jong (Pink Marketing) spreken in deze video over de strategische keuzes die werden gemaakt in dat proces.

Naomi Becht
Naomi Becht leidde bij Google en L’Oréal wereldwijde marketingcampagnes, content en (digitale) strategieën. Dankzij haar passie voor marketing én persoonlijke verzorging kwam zij in 2020 bij Naïf terecht. Daar werkt ze sindsdien als Brand Marketing Manager. Als moeder van twee kids staat ze volledig achter de missie van Naïf – het maken van goede producten voor baby’s en kinderen en daarmee bij te dragen aan een betere toekomst voor de volgende generatie. In haar rol is zij verantwoordelijk voor alle paid media, influencers, trademarketing en stuurt zij het in-house content team aan.

Irene Rompa
Irene is een psycholoog met meer dan vijftien jaar ervaring in de (deep)tech en startup/scale-up scene in Nederland en de Verenigde Staten. In 2023 heeft zij ervoor gekozen om all-in te gaan op hosting en moderatie. Daarnaast is zij afgestudeerd en heeft zij zich ingeschreven als mediator. Haar focus voor 2024 zal uitsluitend liggen op het hosten, modereren en bemiddelen. Irene is een host voor Emerce TV.
Over de collection

De agency cases van april
Nieuwe insights
Van data overload naar klantinzicht: klantgedrag begrijpen zonder te verdrinken in dashboardsAttention wordt eindelijk gestandaardiseerdAI is efficiënt, maar hoe zit het met de menselijke touchDe kracht van Human Loyalty: bouwen aan langdurige klantrelatiesROI van content in tijden van AIGerelateerde artikelen


OFM en Wemessage: online groei van 20% door focus op SEO en data

Nationale Vacaturebank scoort drie keer meer sollicitaties via app
