
Mini docu: Future of Business – Dit zijn de mogelijkheden van ondernemen in de toekomst
De digitale wereld speelt een sleutelrol in de verdienmodellen van de toekomst. Wat zijn de mogelijkheden voor zowel individuele creatievelingen als traditionele bedrijven?
Bitcoins, non-fungible tokens, digitale kunst en verzamelobjecten die voor recordbedragen worden verkocht: we lijken aan de vooravond van een scala aan nieuwe (bedrijfs)economische mogelijkheden te staan. Is het vooral hype of zit er echt toekomst in?
Voor EDAY sprak Emerce sprak met thought leaders en ondernemers uit verschillende landen en branches over hun visie op de toekomst. De nieuwe middelen en economische modellen scheppen mogelijkheden voor kleine zelfstandigen met een goed idee en voor samenwerkingsverbanden. Maar ze veranderen ook de traditionele verhoudingen tussen (grote) bedrijven en consumenten. Deze mini docu praat je helemaal bij!
Sprekers: Ruud Dankers (Creative Lead bij TDE), Christiaan Eisberg (CEO bij Straight Fire), Adriana Hoppenbrouwer (Co-founder bij The Fabricant), Christel Sieling (Co-founder van Odyssey), Paul Snijder (Digital NFT Artist) en Julien van Dorland (Digital Artist).
Samenstelling en interviews: Monique van Dusseldorp
Collectie: Emerce EDAY
Nieuwe insights
Hoe de adolescentie voorbij? Van ambitie naar uitvoering in datagedreven marketingWat festivalgedrag ons leert over financiële keuzes en consumentengedrag[Podcast] Doorzetters met Oos Kesbeke: ‘Ik rende gillend de fabriek uit’Zo blijft Gent de motor van de Belgische technologiePraktische AI voor het mkb: zo realiseer je meetbare businesswaardeGerelateerde artikelen


De Contentmachine van Rompslomp

Van prompt tot persoonlijkheid: echt schrijven met ChatGPT
