
UX-transformatie in B2B: van focus op salesteam naar focus op eindklant
UX in B2B lijkt soms een ondergeschoven kindje, maar dat hoeft het niet te zijn. Vandaag praten we met Stephan Kleian van Lab Digital over hoe B2B-bedrijven net zo’n soepele en klantgerichte ervaring kunnen neerzetten als B2C en waarom dat begint met een fundamenteel andere mindset.
We bespreken onder meer:
– Het verschil in UX tussen B2B en B2C
– Hoe je binnen je B2B-organisatie de eindklant weer centraal zet
– Wat het vraagt van je mensen, processen en strategie

Stephan Kleian
Stephan Kleian, CX & Creative Lead bij Lab Digital. Expert in digital product strategy, customer experience, data-gedreven design en user experience design. Ondersteunt organisaties, teams en individuen bij het maken van scherpe keuzes en het vertalen van ideeën naar haalbare oplossingen die bijdragen aan klanttevredenheid én resultaat.

Irene Rompa
Irene is een psycholoog met meer dan vijftien jaar ervaring in de (deep)tech en startup/scale-up scene in Nederland en de Verenigde Staten. In 2023 heeft zij ervoor gekozen om all-in te gaan op hosting en moderatie. Daarnaast is zij afgestudeerd en heeft zij zich ingeschreven als mediator. Haar focus voor 2024 zal uitsluitend liggen op het hosten, modereren en bemiddelen. Irene is een host voor Emerce TV.
Over de collection

De agency cases van juni
Nieuwe insights
Een juridische bom onder Google Tag Manager (en wat dit voor jou betekent)Geslaagde migratie van pakketbezorgdienst[Podcast] Doorzetters met Jacqueline van Lieshout: hoe een infarct op Texel haar veranderde‘Digital humans’ in marketing: wettelijke kaders voor inzet vóór en achter de schermen(Dis)connected? Re:publica25 over hoe digitale technologie zowel verbindt als vervreemdtGerelateerde artikelen


De kracht van een innovatieve configurator

5 tips om een top 3-merk te worden op Amazon!
