Industry Wire

Geplaatst door DataCore Software

DataCore haalt Tom Cordiner aan boord als Chief Revenue Officer

Utrecht, 25 juni 2025 – DataCore Software, leider in software-defined storage en slim databeheer, benoemt Tom Cordiner tot Chief Revenue Officer (CRO). In deze rol gaat Cordiner de wereldwijde verkoop-, kanaal- en omzetactiviteiten aansturen. Met zijn komst wil DataCore de groei versnellen en nieuwe markten betreden.
Cordiner brengt meer dan 30 jaar ervaring mee in het realiseren van internationale omzetgroei en het bouwen van sterke go-to-market-teams. Hij heeft een brede achtergrond in broadcasting, digitale media, IT en telecom. Voorheen was hij Chief Revenue Officer bij Avid Technology, waar hij een belangrijke bijdrage leverde aan de groei van Avid’s kernmarkten via directe en indirecte verkoopkanalen. Ook speelde hij een sleutelrol in de transformatie van het businessmodel van Avid en het stimuleren van stabiele ARR-groei.
“We zijn blij dat Tom ons leiderschapsteam komt versterken,” zegt Dave Zabrowski, CEO van DataCore Software. “Zijn ervaring in het opschalen van wereldwijde salesorganisaties en zijn sterke focus op klant- en partnerrelaties maken hem de juiste persoon om onze volgende groeifase te ondersteunen.”
Voor zijn tijd bij Avid was Cordiner Vice President of Sales and Business Development bij Technicolor. Daar leidde hij de internationale verkoopteams in broadcasting, media en telecom. Eerder bekleedde hij senior managementrollen bij bedrijven als Cable & Wireless en EMC, waarbij hij zich vooral richtte op internationale markten, terugkerende omzetgroei en operationele excellentie.
Met zijn komst wil DataCore zijn positie in software-defined storage verder versterken, de groei van hyperconverged infrastructure versnellen en zich sterker profileren in de media- en entertainmentsector.
“Ik ben enthousiast om op dit belangrijke moment bij DataCore aan de slag te gaan,” zegt Cordiner. “Het bedrijf heeft een krachtige visie, een sterk portfolio en een wereldwijd klantenbestand. Ik kijk ernaar uit om samen met het team onze business uit te bouwen, de partnerbetrokkenheid te verdiepen en klanten te helpen om meer waarde uit hun data te halen.”
Cordiner treedt toe op een moment waarop DataCore volop inzet op strategische groei. Dit blijkt onder andere uit de recente overnames van Pixitmedia – specialist in high-performance datamanagement voor media en entertainment – en StarWind, een aanbieder van hyperconverged infrastructure-oplossingen voor enterprise ROBO-, mkb- en edge-omgevingen.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht