Film1 maakt realiteit leuker met fictie

Amsterdam, vrijdag 22 juni – In samenwerking met strategisch design/communicatiebureau Just en productiebureau Supersolid heeft Film1 een campagne gelanceerd om hun nieuwe online service onder de aandacht te brengen. Abonnees kunnen vanaf heden op hun eigen voorwaarden, waar en wanneer, altijd de nieuwste en meest exclusieve films onbeperkt kijken. Film1 toont in haar campagne herkenbare momenten waarbij een film leuker is, dan de realiteit. De campagne is vanaf heden te zien via TV, OOH en digital.
‘Leuker dan de realiteit’
De campagne ‘Leuker dan de realiteit’ is gekoppeld aan de nieuwe online abonnementsvorm en vernieuwde app die Film1 naast het TV-aanbieder abonnement introduceert.
Yigal van Gelderen, Marketing Manager, Film1: “Met deze campagne willen we meer bekendheid genereren voor onze additionele online abonnementsvorm. Door herkenbare situaties te gebruiken laten we zien hoe snel en eenvoudig je via Film1 de nieuwste en meest exclusieve films kijkt, daarmee borduren we tevens voort op onze slogan ‘Start watching’.”
Nieuwe service en app
Bij de lancering zijn er titels als Blade Runner 2049, Spider-Man: Homecoming™ en Baby Driver of één van de andere honderden exclusieve films te zien. De nieuwe abonnementsvorm is toegevoegd om verdere groei te stimuleren. Er zijn in de over-the-top (OTT) markt namelijk weinig spelers die zich volledig toespitsen op het aanbieden van de nieuwste films. Er is een proefperiode van één week. Na deze periode treedt het abonnement van keuze automatisch in werking. Per maand kost Film1 € 7,99, per jaar € 79,99.
Met de nieuwe app creëert Film1 een geheel nieuwe en moderne kijkervaring voor haar abonnees. Op basis van het kijkgedrag kunnen gebruikers het exclusieve aanbod van Film1 eenvoudig en gepersonaliseerd ervaren. Het concept, design en de ontwikkeling van de vernieuwde app, dat uitgebracht is op Android en iOS, is uitgevoerd door technologiebedrijf Triple.
Credits
Strategie & Concept: Just
Productie: Supersolid
Digitale media strategie, inkoop & sales: MobPro
Media strategie & inkoop: OMD
Ontwikkeling app: Triple
PR: Deluc AM
Youtube partner: LifeHunters
Over Film1
Film1, onderdeel van Sony Pictures Television Networks, is dé premium filmservice met altijd de nieuwste films van de grootste filmstudio’s. Bekijk onbeperkt en exclusief voor een vast bedrag per maand, thuis of onderweg, on demand of lineair, zonder reclame op een apparaat naar keuze*. De catalogus wordt wekelijks van nieuwe films voorzien en bestaat uit meer dan 300 titels. Zo is er altijd voor iedereen iets te zien.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.