Het PR Bureau verzorgt pr voor online videofestival VidCon Europe

Dit jaar komt de Amerikaanse online videoconferentie VidCon voor het eerst naar Nederland. Het PR Bureau verzorgt de pr rondom het evenement, dat van 7-9 april plaatsvindt in de RAI in Amsterdam. Hier komen duizenden professionals uit de wereld van online video bij elkaar om zich te laten inspireren door toonaangevende experts van wereldniveau.
Gijs Toxopeus, senior pr-adviseur bij Het PR Bureau: “Het is fantastisch om het meest toonaangevende online videofestival ter wereld te mogen introduceren in Nederland. Wij zien een mooie match met VidCon omdat de content en kennis die tijdens de conferentie wordt gedeeld veel raakvlakken heeft met onze dagelijkse werkzaamheden voor onze klanten. Bovendien werken wij ook dit jaar weer voor VEED Festival, dat door ons zusterbureau en VidCon-partner Maak wordt georganiseerd, wat de cirkel helemaal rond maakt.”
VidCon en VEED Festival hebben de handen ineen geslagen om internationale en Nederlandse online contentmakers samen te brengen. VidCon Europe vindt plaats in Amsterdam van 7 tot en met 9 april in RAI Amsterdam. De conferentie duurt drie dagen. Op vrijdag is er een speciaal programma voor marketeers, de Industry Track. Op zaterdag en zondag is de conferentie open voor contentmakers en hun fans, met een uitgebreid programma vol entertainment.
Bekijk de website voor meer informatie en tickets.
Bekijk ook het spoorboekje dat Het PR Bureau opstelde om te zien wat je zoal kunt verwachten tijdens de conferentie.
Over VidCon
VidCon is eigenaar van en organiseert de grootste evenementen wereldwijd voor en over de wereld van online videocontent. Tijdens elke conferentie komen fans, ervaren en beginnende contentmakers, marketeers en thought leaders samen. De oorspronkelijke VidCon, nu genaamd VidCon US, werd opgericht door Hank en John Green. Het aantal bezoekers is gegroeid van 1.400 in 2010 tot meer dan 26.000 in 2016. VidCon Europe en VidCon Australia maken hun debuut in 2017.
Over Het PR Bureau
Het PR Bureau is sinds 2005 gespecialiseerd in marketing, corporate en crisis PR. Als ‘connecting agency’ met circa 25 vaste medewerkers heeft het bureau de ambitie om mensen en organisaties over de hele wereld met elkaar te verbinden door betekenisvolle verhalen te bedenken, groot te maken en te verspreiden. Klanten van Het PR Bureau zijn onder meer: Vodafone, Naturalicious, SCA, W Amsterdam, SFX Entertainment, ICS, Bijenkorf, Hays en Spotify.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.