Industry Wire

Geplaatst door Proximus

Proximus en Huawei herbekrachtigen hun strategische innovatiepartnerschap voor een nog betere klantenervaring

Dominique Leroy, CEO van Proximus, en Alex Zhang, bestuurder en Senior Vice-President van Huawei, ondertekenen een strategisch partnerschap tijdens het bezoek van premier Charles Michel aan de Volksrepubliek China.

Peking, 31 oktober 2016 – Proximus en Huawei bekrachtigden vandaag opnieuw hun strategische partnerschap tijdens het bezoek van Belgisch premier Charles Michel aan China. Sinds januari 2015 leiden Proximus en Huawei een partnerschap rond innovatie dat reeds een aantal stevige fundamenten heeft gelegd en waaruit waardevolle verwezenlijkingen zijn voortgekomen, zoals de creatie van het beste mobiele netwerk van België met een consistente best-in-marketervaring en de eerste stappen richting 4,5G met 1 Gbps op mobile.

Dit hernieuwde economische partnerschap zal focussen op vijf strategische innovatiedomeinen die van belang zijn voor de klant: leiderschap inzake mobiele ervaring; de video-ervaring van de volgende generatie; bedrijfsomvorming op Telco Cloud & Data Center-basis, de creatie van het nieuwe netwerkecosysteem dat nodig is voor 5G, en een nauwere handelssamenwerking inzake mobiele toestellen.

Het strategische partnerschap tussen Proximus en Huawei creëert een flexibel framework dat beide partners zal toelaten hun gezamenlijke innovatiecapaciteit op te drijven en hun vermogen te versterken om te beantwoorden aan de snel veranderende behoeften van hun klanten.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht