Industry Wire

Geplaatst door StepOrange

StepOrange zet Customer Success-organisatie op voor klantsupport

Houten, 14 juli 2016 – Applicatieontwikkelaar StepOrange richt een Customer Success organisatie in om goededoelen- en ledenorganisaties te helpen hun Salesforce-applicaties optimaal te benutten. De nieuwe supportorganisatie wordt opgezet en geleid door Klaas Jansen.

Jansen was de afgelopen zes jaar actief als Director Sponsor Donor Services bij Compassion Nederland, een snel groeiende kindsponsor-organisatie die kinderen van armoede bevrijdt. Vanaf 1 oktober brengt hij bij StepOrange zijn uitgebreide kennis en ervaring in, op het gebied van klantenservice en de specifieke ICT-behoeftes van fondsenwervende organisaties.

Aansprekende klanten
StepOrange, opgericht in 2014, is een snelgroeiende ISV (Independent Software Vendor) gespecialiseerd in het ontwikkelen van applicaties op de Salesforce App Cloud. StepOrange maakt momenteel een sterke groei door met aansprekende nieuwe klanten als Amnesty International, Greenpeace, KNGF Geleidehonden, UNHCR en Open Doors. Deze organisaties maken gebruik van Converse, de door StepOrange samen met Salesforce ontwikkelde CRM-oplossing voor Europese goededoelen- en ledenorganisaties.

Bas Visser, oprichter van StepOrange: “We ervaren momenteel een sterk groeiende belangstelling vanuit goededoelenorganisaties voor een nieuwe CRM-oplossing. Veel organisaties zijn op zoek naar technische mogelijkheden om tot een betere één-op-één communicatie met hun donateurs te komen.”

Kwaliteit waarborgen
De goededoelenmarkt is volop in beweging en StepOrange beschikt over de juiste kennis en oplossingen om partijen in deze markt te helpen. Bas Visser: “De snelle groei van het aantal klanten vraagt om een professionalisering van de supportorganisatie, om de best practices en de kwaliteit waar wij voor staan, bij elke implementatie te kunnen waarborgen.”

“Wij ondersteunen de primaire processen van goededoelen- en ledenorganisaties. Hun succes (Customer Success) is dan ook de belangrijkste maatstaf binnen StepOrange. Met de komst van Klaas Jansen en zijn ruim 15 jaar ervaring in het opzetten en leiden van service & support organisaties – waarvan de laatste 6 binnen fondsenwerving – verwachten we de kwaliteit en het succes van onze klanten en implementatiepartners nog beter te kunnen garanderen”, besluit Bas Visser.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht