Industry Wire

Geplaatst door SciSports

SciSports stelt Jimmy Laloum aan als Internationale Sales Manager

Enschede, 17 november 2017 – Voetbal data-intelligentie bedrijf SciSports heeft zich verzekerd van de diensten van Fransman Jimmy Laloum (34). Laloum wordt verantwoordelijk voor internationale sales vanuit het kantoor in Parijs. Naast de Franse markt zal Laloum zich ook richten op andere internationale kansen.
Laloum komt over van FootoVision waar hij de afgelopen vijftien maanden werkte als Business Development Manager. Voorheen was Laloum ook actief als Bookmaker bij Bwin en was hij verantwoordelijk voor Sales Development bij InStat Sports.
Giels Brouwer, chef de mission en oprichter van SciSports: “We zijn verheugd een persoon als Jimmy toe te voegen aan onze organisatie. Jimmy heeft veel ervaring en een breed netwerk in de voetbalwereld. Zijn kennis en expertise gaat ons helpen in de verdere internationale expansie van SciSports en BallJames.”
Jimmy: “Ik heb een passie voor technologische ontwikkelingen in de sport en voetbal in het bijzonder. Daarnaast ben ik ervan overtuigd dat data voetbalclubs kan ondersteunen in het beslissingsproces. Ik volg SciSports al een tijd en ben ervan overtuigd dat we één van de meest innovatieve producten in deze competitieve sector aanbieden. Ik kijk er naar uit om samen te gaan werken met het internationale salesteam en heb als doel de klanten en leads te overtuigen van onze unieke, door data-intelligentie gedreven, voetbal expertise.”
Giels: “Tezamen met het managementteam en de Manager Sales & Marketing (daarover volgende week meer) wordt Jimmy verantwoordelijk voor het vermarkten van de excellente producten en diensten binnen ons portfolio. Wij geloven dat Jimmy de juiste man is om ons salesteam te versterken en kijken uit naar een langdurige samenwerking.”
Over SciSports
SciSports is een van de snelst groeiende sports analytics bedrijven ter wereld en toonaangevend op het gebied van data intelligentie leveren aan professionele voetbalorganisaties. De Europese Unie benoemde SciSports tot ‘European Unicorn’ en de HYPE Foundation riep het bedrijf in 2017 uit tot meest innovatieve bedrijf in de voetbalwereld.
SciSports creëerde een index (SciSkill Index) om de kwaliteit en potentie van meer dan 200.000 voetbalspelers ter wereld te bepalen. De index is gevalideerd en verslaat de bookmakers met een gemiddelde ROI van 9,4%. Ons online platform Insight geeft op een efficiënte en overzichtelijke manier alle beschikbare spelers voor jouw niveau of potentie weer. Met zowel makkelijke hulp-functies als selectie- en vergelijkingstools ben je in staat up-to-date te blijven over alle professionele voetbalspelers in de wereld met speciale aandacht voor de spelers die voldoen aan jouw criteria.
Ons nieuwste, gepatenteerde product BallJames is het eerste geïntegreerde spelervolgsysteem dat volledig automatisch data kan genereren van voetbalwedstrijden. Zowel real-time als in 3D (2018).
Onze missie: SciSports gebruikt data intelligentie om voetbal te begrijpen met als doel de wedstrijden op het veld te verbeteren en de fanbeleving van miljarden fans wereldwijd te verrijken.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht