Industry Wire

Geplaatst door GX Software

GX Software maakt nieuwe leden Raad van Advies bekend

GX Software, wereldwijd leverancier van Web Content Management en Online Marketing software, heeft vandaag de benoeming bekendgemaakt van twee prominente adviseurs. Zij zijn aangetrokken om het streven van de onderneming naar wereldwijde expansie te versnellen en de operationele kwaliteit in de internationale markt te versterken. De nieuwe leden van de Raad van Advies zijn Wim Heijting en Erik Aeyelts Averink.

Met het aanstellen van deze nieuwe leden in de Raad van Advies laat GX Software zien dat zij zich voortdurend inzet om marktleider te worden op het gebied van klantgerichte oplossingen voor online marketing. De nieuwe leden zijn zeer ervaren in de IT-sector, met een uiteenlopende achtergrond. Zij genieten niet alleen aanzien als toonaangevend IT-professional, maar ook als uitstekend zakelijk leider. Wim heeft ruim 20 jaar ervaring in verschillende posities en geldt met recht als expert in het adviseren van IT-bedrijven op het terrein van groei en strategie. Ook Erik is bij uitstek geschikt voor de Raad van Advies van GX Software, vanwege zijn uitgebreide managementervaring en kennis van productstrategieën bij Tridion, alsmede de diverse bestuursfuncties die hij bij andere IT-bedrijven heeft bekleed. Samen zullen zij GX Software op strategisch vlak bijstaan zodat het productaanbod op specifieke internationale markten verder kan worden ontwikkeld.

Bart Heilbron, CEO van GX Software: “Met deze benoemingen krijgt ons bestaande Management Team een schat aan nieuwe kennis, waardoor ons besluitvormingsproces verbetert en wij onze internationale groeiambities sneller kunnen realiseren. Ik ben ervan overtuigd dat hun ruime ervaring en grote netwerk in de sector een forse bijdrage leveren aan het bereiken van onze bedrijfsdoelen. Graag wil ik hen namens het hele Management Team van GX Software hartelijk welkom heten.”

Over Wim Heijting
Wim Heijting begon zijn carrière in 1990 bij Baan Company, waar hij in 1992 General Counsel and Secretary to the Board werd. In 1995 was hij als co-manager betrokken bij de onderhandelingen over de beursnotering van het bedrijf aan de Nasdaq en de AEX, en maakte hij deel uit van het Worldwide Leadership Team van het bedrijf. In 1998 werd hij COO voor Baan Centraal-Europa. In januari 2000 kreeg hij de functie van Managing Partner bij Vanenburg Capital Management Holding, een Nederlandse ICT-beleggingsonderneming. In oktober 2001 leidde Wim een management buy-in bij Watermark Holding, waarvan hij CEO werd; in 2005 verkocht hij dit bedrijf weer. Eind 2005 richtte hij Finch Corporate Strategy Services op, een bedrijf dat ICT-ondernemingen adviseert op het gebied van groei en strategie. In 2007 en 2008 was hij President en COO van Cordys Holding, een bedrijf dat eerder een klant van hem was en waarvoor hij met succes een financieringsronde afsloot. Wim is afgestudeerd bedrijfsjurist (Universiteit van Leiden).

Over Erik Aeyelts Averink
Erik Aeyelts Averink is onafhankelijk bestuurder bij ADAM Software, Arco Information en Qelp. Ook is hij venture partner bij Newion Investments en strategisch adviseur bij een aantal andere softwarebedrijven. Voordat hij zijn huidige functie innam, was Erik president van (SDL) Tridion, aanbieder van software voor Web Content Management. Bij Tridion was hij verantwoordelijk voor de bedrijfs- en productstrategie, en speelde als zodanig een sleutelrol bij de groei van het bedrijf tot mondiale leider. In 2007 werd Tridion overgenomen door SDL. Voordat hij bij Tridion kwam was Erik general partner bij venture capital-bedrijf Gilde IT Fund, waar hij gedurende een periode van elf jaar verantwoordelijk was voor meer dan vijftien investeringen. Hij geeft regelmatig lezingen over ondernemerschap, strategieën voor startende ondernemingen en venture capital. Erik is afgestudeerd in Bedrijfseconomie aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam.

Over GX Software
GX Software is wereldwijd leverancier van Web Content Management en Online Marketing software. Met deze innovatieve marketingoplossingen kunnen organisaties op elk moment, in elk online kanaal in contact komen met hun bezoekers, om zo een waardevolle klantrelatie op te bouwen. Met de producten van GX Software (een CMS-systeem en online-engagement-software) zijn zij verzekerd van positieve klantervaringen op het web, social media, mobiele en overige kanalen.
GX Software heeft een hoofdkantoor in Nederland en regionale kantoren in Europa en Noord-Amerika. Voor meer informatie, bezoek www.gxsoftware.com.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht