
Hoe merken groeien: wekelijks 5000+ unieke creatives als brandstof
Creatie en crowdsourcing als brandstof om je bedrijf op een verstandige manier te laten groeien. Hoe zet je dat in?
In deze video zie je hoe de marketing bij DPG Media van traditionele concepting-aanpak naar crowdsourcing van ideeën is gegroeid en hoe je antwoord geeft op de diversiteit van alle beschikbare mediakanalen (van Out-of-Home tot social advertising).
Tijdens deze sessie vertellen Dennis de Zwaan (DPG) en Willem Waardenburg (PEXI) hoe creatie zowel impactvol als schaalbaar kan zijn aan de hand van drie belangrijke pijlers in campagne-ontwikkeling: sterke conceptontwikkeling, de schaalbaarheid van je concept en automatisering.
Sprekers: Dennis de Zwaan (Manager Marketing bij DPG Online Services) en Willem Waardenburg (Founder van PEXI)
Collectie: Emerce EDAY 2021
Host: Ronald ter Voert
Nieuwe insights
[Podcast Shaping the Future] Marlene ten Ham: ‘Begin met visie, niet met technologie’AI neemt optimalisatie over, CRO verschuift naar strategie[Podcast] Doorzetters met Britt Messing: hoe ze een TikTok-idee omvormde tot een miljoenenbedrijfAI en platformregulering: hoe de AI Act, DSA en DMA je marketing beïnvloedenMeer dan testen: zo maak je als CRO-manager écht het verschilGerelateerde artikelen


Van zichtbaarheid naar vertrouwen: de rol van founders in marketing

[Podcast] Tech Insider: het Nederlandse platform Rank My AI geeft inzich in AI-tools
