Industry Wire

Geplaatst door HPB | Het PR Bureau

ASICS ‘This is for Me’ Campaign: vrouwen inspireren om de positieve impact van beweging op body en mind te ervaren

ASICS moedigt vrouwen aan hun sweaty selfies te delen om duidelijk te maken dat kracht, erkenning en identiteit van binnenuit komen en niet van de likes op social media.

Steeds meer mensen ervaren de voordelen van beweging op zowel ons lichaam als de mind. Toch blijkt uit onderzoek dat vrouwen nog steeds minder actief zijn als het op sporten aankomt dan mannen*. De “This Is For Me”-campagne van ASICS moedigt vrouwen aan om in beweging te komen en zelf het positieve effect van sporten te ervaren. Met de juiste items om dit te realiseren, hoopt ASICS vrouwen te stimuleren deze challenge aan te gaan.

Kleding die speciaal ontworpen is om vrouwen te supporten
De SS22 collectie is geïnspireerd op Yozakura: Japanse kersenbloesem bij nacht. Geselecteerde items reflecteren een krachtige all-over print, beïnvloed door Kumiko, een traditionele Japanse techniek om houten stukken in elkaar te zetten. Favorieten uit de collectie zijn de ASICS SAKURA Bra, de SAKURA AOP sportlegging en het ACCELERATE Light Jacket.

Schoentechnologie speciaal voor vrouwen
De GEL-NIMBUS 24-schoen en GEL-KAYANO 28-schoen uit de collectie omvatten aangepaste zolen, soepele materialen en space TRUSSTIC-technologie om de pas tijdens het hardlopen te bevorderen en zijn ontworpen om de behoeften van de vrouwelijke hardloper tegemoet te komen.

De ASICS’ YOZAKURA collectie is vanaf nu online en in de winkel verkrijgbaar.

– EINDE –

* Uit onderzoek van Ipsos (juli 2021) bleek dat vrouwen gemiddeld 22% minder sporten dan mannen. Het rapport “Global Views on Exercise and Team Sports” is het resultaat van een onderzoek in 29 landen waarbij meer dan 20.000 volwassenen werden ondervraagd over verschillende aspecten van lichaamsbeweging, waaronder de hoeveelheid tijd die mensen hier per week aan besteden.

OVER ASICS
Anima Sana in Corpore Sano, wat “A Sound Mind in a Sound Body” betekent, is een oude Latijnse uitdrukking waaruit ASICS is afgeleid en het fundamentele platform waarop het merk nog steeds staat. ASICS gelooft in de holistische kracht van beweging en de mentale voordelen ervan. Het bedrijf werd meer dan 60 jaar geleden opgericht door Kihachiro Onitsuka en is nu een toonaangevende ontwerper en fabrikant van hardloop- en sportschoenen, kleding en accessoires. Ga voor meer informatie naar www.asics.com/nl.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht