Industry Wire

Geplaatst door Het PR Bureau

Scandinavische marktleider ABAX neemt Nederlands rittenregistratiebedrijf Trevler over

ABAX AS, wereldwijd leider op het gebied van de ontwikkeling in en levering van elektronische logboeken voor commerciële voertuigen neemt Trevler, Nederlands specialist op het gebied van uren-, project- en rittenregistratie over.

ABAX heeft grote ambities voor groei in Nederland maar ook in Europa, zowel organisch als door middel van acquisities. CEO van ABAX, Petter Quinsgaard over de overname: “De Nederlandse markt is belangrijk voor ons. Met het aantrekken van Trevler hebben we nu niet alleen een significant deel van de Nederlandse markt in handen, met onze saleskracht, en de technische kennis en innovatiekracht van Trevler gaan we een game changer zijn. Ik zie een hele succesvolle toekomst tegemoet.” ABAX heeft een groeistrategie van 30% in de markten waar zij actief zijn, waaronder: Noorwegen, Denemarken, Zweden, Finland, Verenigd Koninkrijk en nu ook Nederland.

Het in 2008 opgerichte Trevler biedt producten aan waarmee bedrijven makkelijk aan de belastingdienst kunnen bewijzen dat bedrijfswagens niet voor privé gebruik worden ingezet. Voorheen was daar nog geen oplossing voor. In de jaren die daarop volgden, groeide het aantal gebruikers snel en is Trevler meer innovatieve software producten gaan ontwikkelen.

Martijn Zewald van Trevler: “Ons doel is niet alleen om de grootste in de Nederland te worden maar ook om de beste te blijven.”Ronald Westgeest van Trevler voegt daar aan toe: “Onze grootste kracht ligt in het bouwen van goede innovatieve tools. Met de overname door ABAX hebben we de kennis en de saleskracht om snel te kunnen groeien. We hebben nu meer dan tweehonderd collega’s. Vorige week waren we nog met minder dan tien. Voor de Nederlandse tak gaan we ons team de komende maanden ook verder uitbreiden. We zijn heel enthousiast en kijken met veel plezier uit naar de nieuwe avonturen met ABAX in Nederland.”

Met deze overname heeft Trevler vertrouwen om de volgende stap te maken en hun innovatieve productportfolio aan meer klanten aan te bieden en tegelijkertijd de 120.000 ABAX-gebruikers toegang te geven tot Trevler’s high end oplossingen. Trevler gaat rond het derde kwartaal van 2015 ABAX Nederland heten vanwege de overname door de Noren.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht