Industry Wire

Geplaatst door Dutch Digital Agencies

Zes nieuwe leden voor DDA

Dutch Digital Agencies (DDA) groeit met zes nieuwe leden. dpdk, MaxServ, Siteworkers, ezCompany, Driebit en Incentro treden toe tot de branchevereniging en kennisorganisatie van de beste digitale bureaus in Nederland.

Ook in het tweede kwartaal groeit het ledenbestand van Dutch Digital Agencies gestaag door. De nieuwkomers zijn een mix van creatieve, technische en full service agencies. Pim van Helten, dpdk: “Nu de transformatie van PIBN naar DDA compleet is voelen wij ons geroepen om aan te sluiten. De meer internationale positionering en drive om Dutch Digital op de kaart te zetten sluit aan bij onze eigen ambities. Daarnaast zetten we in op kennisdeling en inspirerende samenwerkingen. We staan te trappelen om de digitale creatieve industrie naar een hoger niveau te tillen.”

Ook Bas van den Nieuwenhuijzen, ezCompany ziet in deze samenwerking één van de belangrijkste redenen om bij DDA aan te sluiten: “Bij ezCompany geloven we in open en samen. Door onderling ervaring en kennis uit te wisselen, hoeft het wiel niet steeds opnieuw te worden uitgevonden, maar kunnen we ons blijven richten op vernieuwing. Dit sluit volgens ons volledig aan bij de doelstellingen van DDA.”

Coert Prins, Incentro: “De online wereld wordt steeds complexer en uitgebreider. Het wordt daarom steeds belangrijker specialistischer te werk te gaan. Als technologisch bedrijf zijn wij altijd op zoek naar specialistische partners om gezamenlijk de mooiste en uitdagendste online projecten te doen. Zelf geloof ik erg in de kracht van het netwerk en denk ik dat er voldoende ruimte in de markt is om hier gezamenlijk van te kunnen profiteren. Samen kunnen wij een completer aanbod geven aan onze klanten. Incentro sluit zich om die reden aan bij DDA, enerzijds om elkaar te helpen, aan de andere kant (en daar gaat het uiteindelijk allemaal om) om onze klanten te kunnen helpen.”

Dutch Digital Agencies (DDA) staat sinds 2002 voor de meest toonaangevende digitale bureaus van Nederland. De Nederlandse digitale industrie innoveert en professionaliseert in toenemende mate. DDA werkt als een branchevereniging en kennisplatform in deze groeiende branche. Het richt zich op de technologische ontwikkelingen en het game-changing werk dat door deze Nederlandse bureaus dagelijks gemaakt wordt. DDA is daarmee een aanspreekpunt voor digitale bureaus, opdrachtgevers, pers, arbeidsmarkt en opleidingen.

Dutch Digital Agencies stimuleert actief het creatief innovatieve vermogen van de digitale industrie en de interactie tussen de bijna 90 aangesloten bureaus in de vorm van een breed aanbod aan workshops en kennissessies.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht