Digital United lanceert site met uitjes en trips

Digital United, dat tot voor kort Lectric Groep heette, brengt een eigen site uit waarin het Nederland tips wil geven voor uitjes, van pretparken tot hardloopwedstrijden.
Onder de naam Things to Do lanceert Digital United een site die het zelf opzet en exploiteert. Doorgaans verricht het opdrachten voor klanten (van e-commerce tot recruitment), maar de uitjessite is een eigen initiatief.
“Er is nog geen echte goede site die alle uitgaansmogelijkheden goed in kaart brengt voor heel Nederland”, zegt directeur Paul Hinze. “Je hebt hele goede sites die alleen regionaal werken en je hebt sites die nationaal werken. Daar heeft de commercie dan weer de overhand. Bij ons kan iedereen zijn gelegenheid gratis aanmelden, ook die ene kleine leuke speeltuin kan zich aanmelden voor nationaal bereik.”
De site gaat geld verdienen op de wijze waarop Marktplaats.nl dat bijvoorbeeld doet. Inzendingen worden daar tegen een vergoeding prominenter in de zoekresultaten vertoond. Daarnaast is er bannerruimte beschikbaar op de homepage
Morgen gaat op Q Music een radiocampagne lopen om Things to Do bekender te maken. In de tussentijd werkt het bedrijf door aan de mobiele app en het verbeteren en vermeerderen van de content.
Deel dit bericht
Plaats een reactie
Uw e-mailadres wordt niet op de site getoond
1 Reacties
Tunis
Emerce..hebben ze jullie betaald? Dat deze site aandacht krijgt is van der zotte. Er zijn al honderden soortgelijke initiatieven.