Industry Wire

Geplaatst door BUX

BUX zet Europese groei voort en lanceert in Spanje als zevende land

Amsterdam, 4 november, 2021 – BUX groeit verder door Europa en lanceert zijn commissievrije beleggingsapp BUX Zero in Spanje. In navolging van de recente financieringsronde van $80 miljoen, zet BUX zijn ambities voort om beleggen in heel Europa op een toegankelijke manier aan te bieden. Spanje is het zevende land waar BUX nu actief is. Met 600.000 klanten is BUX de snelst groeiende mobiele broker van Europa.

“De lancering van BUX Zero in Spanje markeert een belangrijke stap in de groei van BUX. Het is onze missie om beleggen in heel Europa toegankelijk te maken. Met historisch lage spaarrentes, een onhoudbaar pensioenstelsel en de bijbehorende pensioenkloof, is het meer dan ooit van groot belang dat alle Europeanen de mogelijkheid hebben om te bouwen aan een betere financiële toekomst”, zegt Yorick Naeff, CEO van BUX.

Beleggingskennis vergroten door nieuws en kennis in de app
In recent onderzoek uitgevoerd door Kantar in opdracht van BUX, geeft 34% van de niet beleggende Spanjaarden “een gebrek aan kennis” als belangrijkste reden op waarom ze niet beleggen. In de onlangs toegevoegde Newsroom in de BUX Zero app hebben klanten van BUX toegang tot dagelijks financieel- en beursgerelateerd nieuws, gebaseerd op het beleggingsportfolio en de interesses van de klant. Daarnaast biedt BUX ook wekelijks jargonvrij beursnieuws aan dat is geschreven door het eigen redactieteam. Verder kunnen beleggers bij de broker aan hun vaardigheden werken in het Kenniscentrum van BUX via artikelen en educatieve video’s die beleggingsonderwerpen binnen een paar minuten onderwerpen simpel uitleggen. Door beleggers de juiste tools aan te reiken, wil BUX zijn app-gebruikers in staat stellen om weloverwogen beslissingen te kunnen nemen over hun financiële toekomst.

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht