L&DJ PR stelt Mirjam Adriaanse aan als communicatieadviseur

Amsterdam, 10 februari 2015 – L&DJ PR, het PR-bureau dat communicatiediensten levert aan organisaties in de technologie- en innovatiesector, versterkt het team met Mirjam Adriaanse. Met een speciale focus op sociale media en contentmarketing gaat zij zich bij L&DJ PR inzetten voor verschillende opdrachtgevers in de zakelijke markt.
Mirjam Adriaanse (28) studeerde Geschiedenis aan de Radboud Universiteit in Nijmegen. De afgelopen jaren was ze als redacteur werkzaam bij Magenta Publishing. In deze functie schreef zij over de IT- en telecombranche in vakbladen CBM en TBM. Daarnaast hield zij zich bezig met de ontwikkeling van een online platform en het onderhouden van verschillende websites en sociale media-accounts.
Haar ervaring in de uitgeverswereld neemt ze mee naar het pr- en communicatievak. Met de combinatie van inzicht in de IT-markt en kennis over de inzet van sociale media, verwacht ze bij te kunnen dragen aan de optimale dienstverlening aan de opdrachtgevers van L&DJ.
Quotes
Peter Keijzer, directeur van L&DJ PR: ‘Consumenten zijn op zoek naar informatie die ze echt interessant vinden. Goede content is dus essentieel voor elke organisatie die zichzelf op de kaart wil zetten. Een moderne communicatieprofessional weet in deze tijd van digitalisering en verandering met welke middelen en op welk moment deze content bij de juiste doelgroep terechtkomt. Met de aanstelling van Mirjam verwachten wij op dit gebied meer waarde toe te voegen aan de dienstverlening voor onze klanten.’
##
Over L&DJ PR
Het pr-bureau L&DJ PR helpt organisaties zich in de markt te positioneren met een onderscheidende propositie. Het bureau zag in 1987 het levenslicht en heeft sindsdien expertise opgebouwd op het gebied van pr en content marketing in de ICT- en technologiebranche. Daarnaast heeft het bureau een sterke focus op innovatie en duurzaamheid. Het uitgebreide medianetwerk in de Benelux wordt gebruikt voor het genereren van de juiste publiciteit voor zijn klanten. L&DJ PR werkt onder andere voor Red Hat, Infor, Salesforce, COOLProfs en Plantronics en is sponsor van Pifworld, TEDxYouth Amsterdam en de Plastic Soup Foundation. Kijk voor meer informatie op www.l-dj.nl.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.