Pega benoemt Hayden Stafford tot President of Global Client Engagement

Amsterdam, 8 juni 2020 – Hayden Stafford is met ingang van 1 juni jl. benoemd tot President of Global Client Engagement bij Pegasystems Inc. (NASDAQ: PEGA), de softwareleverancier van krachtige digital transformation toepassingen voor toonaangevende organisaties. Hayden Stafford beschikt over meer dan 25 jaar managementervaring en bekleedde senior posities bij wereldwijde enterprise-softwarebedrijven zoals IBM, Salesforce en meest recentelijk Microsoft.
Stafford rapporteert rechtstreeks aan Alan Trefler, oprichter en CEO van Pega. “Met een bewezen staat van dienst op het gebied van snelle groei, brengt Hayden waardevolle ervaring mee om een snellere groei van onze business te realiseren, onze klantrelaties te verdiepen en ons ecosysteem uit te breiden”, aldus Alan Trefler.
“Veerkracht is ook voor grote, toonaangevende organisaties noodzakelijk in deze onzekere tijden. Voor Pega zijn er vele mogelijkheden om in te haken op zowel deze directe behoefte als digitale transformatie in het algemeen”, aldus Hayden Stafford. “Ik kijk ernaar uit om mijn expertise bij Pega in te zetten voor het continueren van klantsuccessen en langetermijngroei.”
Als corporate vice president Microsoft Dynamics 365 was Stafford verantwoordelijk voor de go-to-market-strategie, planning en uitvoering. In deze functie zorgde hij voor meer dan 300% omzetgroei voor Microsoft Dynamics 365 en realiseerde hij een vertienvoudiging van de omzet uit Microsoft Dynamics 365-cloudproducten. Voor zijn indiensttreding bij Microsoft was hij senior vice president of industry business solutions sales bij Salesforce.com en verantwoordelijk voor het opzetten van de business unit industrie en salesactiviteiten in zes bedrijfssectoren. Bij IBM hield hij zich als vice president en managing director van de business unit financi묥 dienstverlening bezig met de algemene strategie, wereldwijde winst, omzet, services en klanttevredenheid voor financi묥 markten en klanten in retail banking. Eerder werkte Stafford als managementconsultant bij Ernst & Young.
Voor meer informatie zie LinkedIn Hayden Stafford.
Over Pegasystems
Pega (NASDAQ: PEGA) is de leider in cloudsoftware voor customer engagement en operational excellence. Elke dag is Pega de drijvende kracht achter miljoenen geautomatiseerde processen, miljarden klantinteracties en triljoenen dollars aan business door mensen te helpen bij het openen van bankrekeningen, het beheren van telefooncontracten, het afsluiten van een zorgverzekering, het afhandelen van verzekeringsclaims, het aanvragen van vergunningen en nog veel meer. De meest erkende en succesvolle merken ter wereld vertrouwen op de AI-software van Pega om elke klantinteractie via elk kanaal te optimaliseren en ervoor te zorgen dat hun merkbeloften worden nagekomen. Met het low-code applicatie-ontwikkelingsplatform van Pega kunnen bedrijven snel apps bouwen en ontwikkelen om aan de behoeften van hun klanten en medewerkers te voldoen en digitale transformatie op wereldwijde schaal te stimuleren. Al meer dan 35 jaar maakt Pega hogere klanttevredenheid, lagere kosten en een hogere customer lifetime value mogelijk. Voor meer informatie: www.pega.com
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.