Slingshot Ventures benoemt Constance Scholten als Director / Partner

AMSTERDAM, 1 maart 2018 – Constance Scholten (30) treedt per 1 maart aan bij Slingshot Ventures als Director. Als onderdeel van het managementteam zal zij de deelnemingen van Slingshot Ventures actief adviseren op het gebied van HR en communicatie-strategieën en het algehele portefeuillemanagement. Ook zal ze betrokken zijn bij het aantrekken en onderhouden van de relaties met investeerders. Constance heeft een indrukwekkende start van haar carrière achter de rug. Als talent in de tech-wereld (zij is o.a. oprichtster van Camarilla, een wereldwijd social media platform, voormalig commercieel directeur bij Travelbird en oprichtster van een IT recruitment bedrijf), heeft ze veel ervaring opgedaan in het ondernemen. Na de fusie van Camarilla met HR-platform Appical eind vorig jaar, zal Constance vanaf maart haar ervaring bij Slingshot Ventures inzetten om snelgroeiende bedrijven te laten floreren.
Slingshot Ventures is het grootste Nederlandse venture capital fonds zonder institutionele gelden. Het staat bekend om haar ‘ondernemers voor ondernemers gedachte’. Dit houdt in dat ze naast het kapitaal dat ze bieden actief betrokken zijn bij de ondernemingen. Slingshot Ventures activeert hierbij hun achterban, een kleurrijke groep van de meest succesvolle ondernemers in Nederland. Sinds de start in het voorjaar van 2017 heeft het fonds, dat pas officieel sluit in juli 2018, al drie bijzondere Nederlandse deelnemingen toegevoegd aan haar portfolio, zoals het “slimme” stadsfietsenmerk VanMoof, Europa’s grootse online scheermerk Boldking en Wonderkind, dat met artificial intelligence talent vindt voor bedrijven via social media kanalen.
Marco Pieters en Tom Kist, oprichters van Slingshot Ventures: ‘‘Wij zijn erg verheugd dat Constance ons managementteam komt versterken. Haar talent in combinatie met haar relevante ondernemerservaring is precies waar wij naar op zoek waren. Slingshot Ventures is een fonds gefinancierd door ondernemers, voor ondernemers. Met de geschiedenis van Constance als succesvolle tech-ondernemer weten wij zeker dat ze een positieve bijdrage gaat leveren aan ons team en aan onze deelnemingen.”
Constance Scholten, Director bij Slingshot Ventures: “Ik kijk er ontzettend naar uit om aan de slag te gaan bij Slingshot Ventures. Al vanaf het begin van mijn carrière was het mijn droom om te investeren. Om die ambitie te kunnen verwezenlijken ben ik vanaf mijn negentiende gaan ondernemen, waarbij mijn drijfveer altijd is geweest om deze richting op te gaan. Dankzij Marco en Tom krijg ik nu de kans om dat te doen. Het ondernemersbloed herken ik en dat ga ik inzetten om zowel succesvolle investeerders als ondernemers aan Slingshot Ventures te binden.”
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.