SPIE wordt officieel Value-Added Reseller van SISCO-software en breidt zo automatiseringsaanbod uit

Breda, 27 juni 2024 – SPIE Nederland, de Nederlandse dochteronderneming van SPIE, de onafhankelijke Europese leider in multitechnische dienstverlening op het gebied van energie en communicatie, is officieel dealer in Europa geworden van softwareproducten van het Amerikaanse bedrijf SISCO, dat bekend staat om zijn geavanceerde software voor de elektriciteitssector. De samenwerking zal het dienstenaanbod van SPIE verbeteren en de waarde voor klanten vergroten.
Strategische fit en verbeterde mogelijkheden
Digitalisering maakt het mogelijk om op afstand gegevens te verzamelen van elektrische onderstations en op basis van deze gegevens het onderhoud te optimaliseren. De afdeling Stationsautomatisering van SPIE Nederland is gespecialiseerd in automatiseringsoplossingen voor engineering en testen, het ophalen van gegevens en het uitwisselen van informatie tussen hoogspanningsstations en controlecentra. De software van SISCO past uitstekend bij deze activiteiten en versterkt de automatiseringsmogelijkheden van SPIE. “Gezien ons werk op het gebied van automatisering van onderstations, is de verkoop van SISCO’s softwareproducten een natuurlijke uitbreiding van onze diensten,” zegt Sindhuja Vijayaraghavan, hoofd Stationsautomatisering bij SPIE. “Klanten kunnen de software nu rechtstreeks bij ons kopen, waardoor hun proces wordt gestroomlijnd doordat er minder partijen bij betrokken zijn.”
Langdurige relatie en expertise
SPIE werkt al enige tijd met de op IEC 61850* gebaseerde softwareoplossingen van SISCO, waardoor de overgang naar een officiële wederverkoper een natuurlijke stap was. “Wij bieden advies en expertise voor de softwareproducten van SISCO en voegen waarde toe aan onze klanten met hoogspanningsnetwerken door hun activiteiten te vereenvoudigen”, zegt Vijayaraghavan. “Dit partnerschap versterkt onze bestaande automatiseringsmogelijkheden.”
Expanding Market Presence
SPIE’s expertise in the European market offers SISCO valuable insights to grow its customer base, expand its software solutions, and align its offerings with the evolving requirements of the European power utility market. “Door deze samenwerking kunnen we onze klanten, de eigenaren van de onderstations, nog beter van dienst zijn door de software naast onze diensten aan te bieden,” voegt Vijayaraghavan toe. “Het direct kunnen leveren van SISCO’s softwareproducten vult onze bestaande diensten naadloos aan.”
* De internationale standaard IEC 61850 is ontwikkeld om datacommunicatie in en modellering van substations betrouwbaar te beveiligen.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.