StyleShoots benoemt Rogier van den Heuvel als CCO voor verdere wereldwijde expansie

Haarlem, Nederland, November 29, 2017 – StyleShoots het Nederlandse technologiebedrijf bekend van de revolutionaire all-in-one video- en fotostudio voor fashion bedrijven, heeft recent ondernemer en voormalig KPN executive Rogier van den Heuvel als Chief Commercial Officer (CCO) aan haar managementteam toegevoegd. Van den Heuvel wordt verantwoordelijk voor de commerciële strategie van het bedrijf en de verdere wereldwijde uitbreiding.
De heer van den Heuvel brengt meer dan 20 jaar technologie-, mobiel- en media- ervaring mee naar StyleShoots. Gedurende zijn carrière heeft hij vele strategische, business development, e-commerce en marketing posities bekleedt in corporate en startup omgevingen. Van Den Heuvel staat bekend om zijn ondernemende visie en het vertalen van die visie naar het genereren van meer omzet en productiviteit.
Meest recentelijk was Van den Heuvel werkzaam als Vice President Benelux & Nordics van mGage, een wereldwijde aanbieder van mobiele marketing en engagement diensten. Voorafgaand aan mGage was hij: CEO van Shop With Your Friends, een e-commerce fashion platform; CCO van eBuddy, een wereldwijd messaging platform; Director Strategie en Business Development van KPN Mediamall, een interactief tv-platform; en beklede hij verschillende senior management posities bij KPN.
“Ik vind het geweldig om aan de slag te gaan bij StyleShoots – vooral in zo’n cruciale tijd waarin we bedrijven als Next, Escada en Splashlight – aan boord hebben gehaald en om de organisatie door zijn volgende groeifase heen te helpen. Het bedrijf is uniek gepositioneerd om op wereldschaal toegevoegde waarde te bieden aan e-commercebedrijven, omdat het de creatie van foto- en video-content vereenvoudigt”, aldus Van den Heuvel.
De benoeming van Van den Heuvel is per direct en als onderdeel van het executive managementteam wordt hij nu de Chief Commercial Officer van StyleShoots.
“Met zijn uitgebreide Internationale ervaring in de technologie- en mediabranche, zal Rogier’s ondernemende visie ons verder helpen met de volgende stap van onze wereldwijde expansie terwijl we onze overgang van start-up naar scale-up voltooien.” voegt Maurits Teunissen, CEO van StyleShoots, toe.
StyleShoots-machines worden momenteel gebruikt door honderden fashion merken en fotostudio’s over de hele wereld. Hun nieuwste creatie, StyleShoots Live – een alles-in-één studio voor het maken van video en afbeeldingen van modellen – werd in februari gelanceerd en is al in gebruik bij toonaangevende merken in Europa, Azië en de VS.
Met de expertise van Van den Heuvel streeft het bedrijf ernaar zijn wereldwijde expansie-inspanningen voort te zetten, gericht op de Amerikaanse en Aziatische e-commercemarkten.
Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.