Industry Wire

Geplaatst door Zebra

Verkoop in Detailhandel stijgt de komende Jaren met 3 procent

Een onderzoek van Zebra Technologies, uitgevoerd door IHL Group, laat zien dat bedrijven in de detailhandel snel groeien en veel technische investeringen doen om hun operaties en winkelervaringen te kunnen verbeteren.

Utrecht – 15 februari 2018 – Zebra Technologies (NASDAQ: ZBRA), marktleider in robuuste mobiele computers, barcodescanners, en barcode printers, heeft de resultaten van hun 2017 Retail Transformation Study bekend gemaakt. Het onderzoek, gericht op de huidige en toekomstige retailmarkten in Noord-Amerika, Europa, het Midden-Oosten en Afrika, is uitgevoerd door onderzoeks- en adviesbureau voor de Retail en horeca, IHL Group. Komende jaren zal een hogere verkoop in het e-commerce/omnichannel-segment ervoor zorgen dat de groei van de omzet in de detailhandel tot 2021 met zo’n 3 procent per jaar zal stijgen.

Met Zebra’s technologie kan men de verwachtingen van een consument overstijgen, omnichannel-mogelijkheden optimaliseren en efficiëntie verbeteren, waardoor de retailsector in staat is haar klanten beter te bedienen. Zebra’s klanten investeren meer in technologie en groeien daardoor sneller dan soortgelijke ondernemingen in andere sectoren.

BELANGRIJKSTE FEITEN ONDERZOEK

• IHL verwacht een groei in de Noord-Amerikaanse en EMEA-retailmarkten van ongeveer 3 procent over de komende drie jaar. Verkopen zullen naar verwachting groeien tot €4.4 biljoen. E-commerce zal naar verwachting in 2021 de $1.5 biljoen voorbijstreven.
• In 2017 gingen er meer detailwinkels open dan dat er winkels dicht gingen en deze trend zal naar verwachting tot 2021 doorzetten. IHL heeft berekend dat winkelketens in de retailmarkt (met meer dan 50 winkels) netto 4,080 winkels openden tot en met oktober 2017.
• IHL verwacht dat de bestedingen aan technologie binnen de detailhandel, de komende drie jaar met ongeveer 3 procent zullen toenemen. De detailhandel zal systemen blijven ontwikkelen om een meer moderne en betrokken klantervaring aan te bieden voor de hedendaagse consument. Mobiliteit is een aanjager voor de onderzochte retailers. Velen hebben zich voorgenomen om te investeren in draagbare scanners en degelijke mobiele computers in de komende drie jaar. Ook barcodering en RF-ID zullen een steeds belangrijker rol gaan spelen voor een optimale logistiek en identificatie.
• Over het algemeen groeien Zebra’s klanten snel en zijn toonaangevend in de retailmarkt. Deze bedrijven geven prioritiet aan essentiële technologieën en besteden meer aan IT dan hun concurrenten om de winkelervaring makkelijker te maken en de productiviteit te doen toenemen. Ze richten zich meer op het beter in kaart brengen van hun inventarisatie en het verlagen van bevoorradingskosten.

PRODUCTEN BELANGRIJKSTE FEITEN

Zebra Technologies biedt producten aan met essentiële technologieën die operationele voordelen bieden. De MC3300 draagbare computerserie bijvoorbeeld is een nieuw op Android gebaseerd toestel dat retailers van de winkel tot in het distributiecentrum kan optimaliseren.
• De MC3300 heeft verschillende scanmogelijkheden voor 1D/2D, zodat je voor iedere optie de juiste kunt gebruiken. Dit verhoogt scansnelheid en de productiviteit.
• Het lichte en robuuste scherm heeft een intuïtieve interface op een eenvoudig touch-screen, dat volledig gebruiksgemak biedt.
• De MC3300 is weersbestendig en kan door sensor- en warmte technologie gemakkelijk werken in ruimtes met een hoge vochtigheidsgraad of condens.
• De MC3300 kan voorzien zijn van verschillende software oplossingen die zich richten op productiviteit en management.

ONDERSTEUNENDE QUOTE

Casper Zweers, Regio Directeur Zebra Technologies Benelux
‘’Zebra’s Retail Transformation Study laat zien dat de belangrijkste groeifactoren in de retail zijn gericht op multi- of omnichannel retail en winkel gerelateerde technologieën. Retailers moeten blijven investeren in hun winkelervaring en operationele efficiëntie. Door het inzetten van de juiste techniek kan de retailer beter inspelen op de veranderende behoeften van hun klanten om zo uiteindelijk meer uit hun bedrijf te kunnen halen.”

Dit artikel is een ingezonden bericht en valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie.

Deel dit bericht