How to: Welke trends zetten opdrachtgevers op in de komende 12 maanden?

Gasten: Maira Evers Host: Maira Evers
How to: Welke trends zetten opdrachtgevers op in de komende 12 maanden?

Binnenkort beschikbaar

Wil je deze video bekijken? Meld je dan kosteloos aan. De collectie waar de video bij hoort wordt binnenkort gelanceerd.

In dit gesprek verkennen we een aantal belangrijke trends die volgens onze gastspreker richting 2026 de marketing- en creatieve wereld zullen vormen. Het gaat hierbij niet om harde voorspellingen of wiskundige zekerheden, maar eerder om een visie op natuurlijke ontwikkelingen die zich vooral in bepaalde sectoren zullen manifesteren, gedreven door veranderende voorkeuren van consumenten en een groeiende behoefte aan relevantie en menselijkheid. We bespreken waarom een integrale benadering steeds vaker de voorkeur krijgt boven specialisatie, en waarom focus belangrijker wordt dan volume. Centraal staat de roep om meer eenvoud, echte creativiteit en menselijke maat, een beweging die door de spreker treffend wordt omschreven als ‘unshittification’. Daarnaast kijken we naar de rol van AI in het stimuleren van moedige marketing, het belang van digitale eenvoud, en hoe merken zich steeds vaker ontwikkelen tot een moreel kompas. Tot slot reflecteren we op nieuw leiderschap dat vraagt om culturele sensitiviteit en een duidelijke ethische koers.


Gast
Maira Evers
Managing Director, Gardeners

Maira is een ondernemende verbinder met een passie voor positieve impact. Ze richtte in 2009 creatief bureau Gardeners (B Corp) op, dat uitgroeide tot een fullservice agency. Sinds 2015 focust Gardeners op merken met maatschappelijke waarde, waaronder Fairtrade Original, Dopper en Triodos Bank. Maira denkt in ecosystemen en brengt mensen en organisaties samen om verandering te versnellen.


Host
Irene Rompa
Host, Emerce

Irene is een psycholoog met meer dan vijftien jaar ervaring in de (deep)tech en startup/scale-up scene in Nederland en de Verenigde Staten. In 2023 heeft zij ervoor gekozen om all-in te gaan op hosting en moderatie. Daarnaast is zij afgestudeerd en heeft zij zich ingeschreven als mediator. Haar focus voor 2024 zal uitsluitend liggen op het hosten, modereren en bemiddelen. Irene is een host voor Emerce TV.


Over de collection

Digital agency how to video’s

Op zoek naar de juiste digital agency voor je opdrachten? In deze collectie vind je video's om je te helpen bij je zoektocht. Verschillende vormen van samenwerkingen, het evaluatieproces en het schrijven van goede pitches worden besproken in deze video's, en nog veel meer. Leer van experts hoe je matcht met agencies die je verder kunnen helpen.
8 video's
17 sprekers

Gerelateerde artikelen