Huren.nl: ‘Zestig procent klikt door naar verhuurder’
Het betrekkelijk nieuwe Huren.nl zit na anderhalf jaar op driehonderdduizend bezoekers per maand en claimt een conversiepercentage van zestig procent.
Dat wil niet zeggen dat alle kliks naar verhuurbedrijven ook daadwerkelijk tot een transactie leidt, maar de site bewijst wel dat honderdduizenden Nederlanders per maand actief op zoek zijn naar van alles en nog wat om te huren. Dat varieert van partytafel tot steiger en van stalling tot fiets.
“Er zijn nu zo’n 2.500 verhuurbedrijven aan ons platform verbonden. De komende maanden steek ik vooral energie in het vergroten van dat aantal, om het aanbod nog verder te vergroten”, aldus initiatiefnemer Robert Middendorp.
Neem een Premium abonnement en krijg onbeperkt toegang tot premium artikelen en vele andere voordelen.
- Alles van Emerce Account
- Toegang tot alle Premium nieuws artikelen
- Korting op tickets Emerce Events
- Krijg Emerce 100 opgestuurd