De Persgroep vernieuwt online advertising
Uitgeverij De Persgroep breidt in Nederland zijn propositie voor automated trading, geautomatiseerde reclameverkoop, uit.
Dat maakt het bedrijf vandaag bekend bij een presentatie van zijn nieuwe benadering van de adverteerdersmarkt in Nederland. Dat geldt zowel voor print alsmede voor digitaal. Centraal in die aanpak staat het thema ‘aandacht van de lezer’.
Uit het persbericht: “Rondom het thema aandacht wordt momenteel in samenwerking met TBWANeboko een campagne ontwikkeld. Het doel van de nieuwe positionering is om in de markt een perceptieverandering teweeg te brengen en om aandacht opnieuw op de kaart te krijgen bij adverteerders, media- en reclamebureaus. Daarnaast wordt er structureel geïnvesteerd in onderzoek om betekenis te geven aan het thema aandacht.“
Neem een Premium abonnement en krijg onbeperkt toegang tot premium artikelen en vele andere voordelen.
- Alles van Emerce Account
- Toegang tot alle Premium nieuws artikelen
- Korting op tickets Emerce Events
- Krijg Emerce 100 opgestuurd